Jesteś tutaj: »

GeoVision

Firma GeoVision Inc. to jeden z liderów branży CCTV specjalizujący się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań z zakresu kamer sieciowych IP (również kamer megapikselowych), rejestratorów sieciowych NVR (ang. Network Video Recorder), zaawansowanego oprogramowania do zarządzania wizją w systemach monitoringu wizyjnego oraz kart komputerowych DVR (ang. Digital Video Recorder).

Produkty marki GeoVision są z powodzeniem wykorzystywane w systemach telewizji przemysłowej (zarówno w tych analogowych, jak i cyfrowych) na całym świecie. Globalny zasięg firmy GeoVision wynika przede wszystkim z oferty najwyższej jakości, która dzięki swojej różnorodności jest w stanie zaspokoić oczekiwania różnych odbiorców. Każdy z produktów marki GeoVision to niepowtarzalne połączenie jakości, funkcjonalności oraz stabilności, co w rezultacie pozwala na budowę niezwykle skutecznych w działaniu instalacji CCTV (niejednokrotnie wykorzystywane do zabezpieczania obiektów o newralgicznym charakterze).

Firma GeoVision Inc. jako jeden z liderów branży CCTV w dużym stopniu przyczyniła się do rozwoju oprogramowania na potrzeby sieciowych systemów telewizji dozorowej (CCTV IP). Dzięki wielu ciekawym rozwiązaniom technicznym (np. „inteligentna” analiza obrazu) oraz opcjom ułatwiających obsługę sieciowych systemów telewizji przemysłowej, oprogramowanie zarządzające z serii GV-NVR GeoVision jest jednym z najczęściej wykorzystywanych sieciowych systemów rejestracji i zarządzania obrazem z kamer IP (w tym również z przemysłowych kamer HD). W bogatej ofercie firmy GeoVision znajdziemy szeroką gamę kamer sieciowych IP (kamery megapikselowe), które dzięki implementacji kodeka H.264 zapewniają wydajną i efektywną pracę systemów wizyjnych, bazujących na sieci IP (ang. Internet Protocol).  

Bardzo ważną grupą produktów marki GeoVision są karty komputerowe DVR, które umożliwiają tworzenie profesjonalnych systemów rejestracji i zarządzania obrazem z kamer przemysłowych. Dostęp do wielu modeli kart DVR GeoVision o zróżnicowanych parametrach technicznych pozwala na budowanie od prostych (np. monitoring domu) do niezwykle złożonych i wymagających instalacji monitoringu wizyjnego (np. monitoring portów lotniczych).

Za swój ogromny wkład w rozwój współczesnych systemów telewizji przemysłowej firma GeoVision niejednokrotnie była wyróżniana na największych międzynarodowych targach systemów bezpieczeństwa.

W ofercie firmy GeoVision Inc. znajdziemy m.in.:


  • Kamery sieciowe IP (w tym także kamery megapikselowe, obrotowe, itp.);
  • Rejestratory sieciowe GV-NVR;
  • Rejestratory hybrydowe GV-Hybrid;
  • Oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym;
  • Karty komputerowe DVR;
  • Systemy identyfikacja tablic rejestracyjnych pojazdów GV-LPR;
  • Systemy POS/ATM;
  • Systemy analizy wideo.