Jesteś tutaj: »

O firmie


Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów i wykonawców elektronicznych systemów zabezpieczeń w Polsce (monitoring wizyjny, systemy CCTV IP, systemy alarmowe, kontrola dostępu). Poprzez stałe podnoszenie efektywności i konkurencyjności, chcemy być najlepszym partnerem dla naszych Klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Wyróżnia nas profesjonalizm poparty rzetelnym, specjalistycznym przygotowaniem oraz wieloletnim doświadczeniem w branży. Zdobytą wiedzę techniczną i wieloletnie doświadczenie praktyczne, bezpośrednio przenosimy na nasze instalacje zabezpieczeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu funkcjonalne i efektywne w działaniu systemy bezpieczeństwa.

Na bieżąco uczestniczymy w życiu branży security, przez co mamy dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, które wymiernie podnoszą jakość elektronicznych systemów zabezpieczeń. Naszą najsilniejszą stroną jest dystrybucja profesjonalnych urządzeń CCTV oraz realizacja instalacji z zakresu telewizji przemysłowej, również tych bazujących na sieciach IP (monitoring IP).  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej wiedzy technicznej dobrze wiemy w jaki sposób budować skuteczne w działaniu systemy CCTV IP, zapewniające skuteczną wideoweryfikację osób i zdarzeń alarmowych oraz realizujących liczne funkcje z zakresu „inteligentnej” analizy obrazu.

Z nami zaprojektujesz system zabezpieczeń, otrzymasz nie zobowiązującą wycenę oraz pomoc w wyborze najlepszego dla Ciebie sprzętu, który w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania. Na dostarczane przez nas urządzenia i rozwiązania systemowe udzielamy stosowanej gwarancji oraz niezbędnej pomocy technicznej. Nasi dostawcy cenią nas jako stabilnego i uczciwego partnera biznesowego, dzięki czemu jesteśmy także solidnym dostawcą usług i sprzętu dla naszych Klientów.

Nasza oferta obejmuje:

Sprzedaż
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową systemów bezpieczeństwa najlepszych producentów, zarówno w siedzibie naszej firmy, jak i wysyłkowo.

Projektowanie systemów nadzoru wideo
Zatrudniamy specjalistów, aby zaoferować Państwu doradztwo i realizację usług na najwyższym poziomie.

Montaż kamer przemysłowych
Wykonujemy kompleksowe instalacje z zakresu systemów monitoringu wizyjnego w oparciu o najnowsze technologie (np. monitoring IP).

Dział techniczny / Serwis
Oferujemy bezpośrednią pomoc w trakcie instalacji, świadczymy naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz kompleksowe usługi konserwacyjne i serwisowe.

Szkolenia
Prowadzimy szkolenia dla Instalatorów oraz osób, które przygotowują się do podjęcia zawodu Instalatora systemów telewizji przemysłowej, systemów alarmowych oraz innych elektronicznych systemów zabezpieczeń.