Jesteś tutaj: »

Akcesoria sieciowe

Akcesoria sieciowe

Żadna instalacja monitoringu IP nie może odbyć bez odpowiednich przewodów podłączeniowych, listew zasilających, czy nawet przełączników sieciowych lub routerów. Wszystkie te elementy wpływają na prawidłową pracę całego systemu, niekiedy sprawiają że jest ona jeszcze bardziej efektywna oraz wydajna.

Przygotowaliśmy dla Państwa całą gamę akcesoriów sieciowych wykorzystywanych w systemach monitoringu IP. W naszej bogatej ofercie znalazły się wysokiej klasy urządzenia i produkty renomowanych na rynku firm, takich jak Axon, Planet, LC-Security, Samsung, Edimax, GeoVision.

Końcówka RJ45
LC Security
cena katalogowa: 1.64 zł
cena netto: 1.00
cena brutto: 1.23 zł

Końcówka RJ45


 

LC-ULT-4SM-UNI
LC Security
cena katalogowa: 2.96 zł
cena netto: 1.81
cena brutto: 2.23 zł

LC-ULT-4SM-UNI

Podstawowe parametry techniczne:
  • Liczba włókien: 4
  • Średnica [mm]: 6
  • Waga [g]: 38/1000m
  • Rodzaje włókien: Jednomodowe, ITU-T G.652.D
  • Tłumienie włókna: 0,36 dB/km dla 1310nm; 0;22 dB/km dla 1550nm
 

LC-ULT-8SM-UNI
LC Security
cena katalogowa: 3.73 zł
cena netto: 2.28
cena brutto: 2.80 zł

LC-ULT-8SM-UNI

Podstawowe parametry techniczne:
  • Liczba włókien: 4
  • Średnica [mm]: 6
  • Waga [kg]: 40/1000m
  • Rodzaje włókien: Jednomodowe, ITU-T G.652.D
  • Tłumienie włókna: 0,36 dB/km dla 1310nm; 0;22 dB/km dla 1550nm
 

Szybkozłącze - gniazdo DC 5,5/2,5
LC Security
cena katalogowa: 3.03 zł
cena netto: 2.30
cena brutto: 2.83 zł

Szybkozłącze - gniazdo DC 5,5/2,5

Podstawowe parametry techniczne:
  • Typ gniazda: DC 5,5mm / 2,5mm
  • Podłączenie przewodu: zaciski montażowe
  • Oznaczenie przewodów +/-: TAK
  • Gwarancja: TAK
 

LC-OTK-4SM-ZEW
LC Security
cena katalogowa: 3.8 zł
cena netto: 2.32
cena brutto: 2.85 zł

LC-OTK-4SM-ZEW

Podstawowe parametry techniczne:
  • Liczba włókien: 4
  • Średnica [mm]: 7
  • Waga [kg]: 40 (na km)
  • Rodzaje włókien: Jednomodowe, G.652C i G.652D
  • Tłumienie włókna: minimalne w zakresie 1300~1620nm
 

LC-OTK-8SM-ZEW
LC Security
cena katalogowa: 4.19 zł
cena netto: 2.55
cena brutto: 3.14 zł

LC-OTK-8SM-ZEW

Podstawowe parametry techniczne:
  • Liczba włókien: 8
  • Średnica [mm]: 7
  • Waga [kg]: 40 (na km)
  • Rodzaje włókien: Jednomodowe, G.652C i G.652D
  • Tłumienie włókna: minimalne w zakresie 1300~1620nm
 

LC-ULT-4MM-UNI
LC Security
cena katalogowa: 3.43 zł
cena netto: 2.57
cena brutto: 3.16 zł

LC-ULT-4MM-UNI

Podstawowe parametry techniczne:
  • Liczba włókien: 4
  • Średnica [mm]: 6
  • Waga [kg]: 38/1000m
  • Rodzaje włókien: Wielomodowe, OM2 50/125 microm
  • Tłumienie włókna: 1,5 dB/km dla 1310 nm; 3,5 dB/km dla 850 nm
 

LC-OTK-4SM-UNI
LC Security
cena katalogowa: 4.35 zł
cena netto: 2.66
cena brutto: 3.27 zł

LC-OTK-4SM-UNI

Podstawowe parametry techniczne:
  • Liczba włókien: 4
  • Średnica [mm]: 7
  • Waga [kg]: 53 (na km)
  • Rodzaje włókien: Jednomodowe, G.652C i G.652D
  • Tłumienie włókna: minimalne w zakresie 1300~1620nm
 

LC-OTK-8SM-UNI
LC Security
cena katalogowa: 4.69 zł
cena netto: 2.86
cena brutto: 3.52 zł

LC-OTK-8SM-UNI

Podstawowe parametry techniczne:
  • Liczba włókien: 8
  • Średnica [mm]: 7
  • Waga [kg]: 53 (na km)
  • Rodzaje włókien: Jednomodowe, G.652C i G.652D
  • Tłumienie włókna: minimalne w zakresie 1300~1620nm
 

LC-OTK-12SM-ZEW
LC Security
cena katalogowa: 5.35 zł
cena netto: 3.26
cena brutto: 4.01 zł

LC-OTK-12SM-ZEW

Podstawowe parametry techniczne:
  • Liczba włókien: 12
  • Średnica [mm]: 7
  • Waga [kg]: 40 (na km)
  • Rodzaje włókien: Jednomodowe, G.652C i G.652D
  • Tłumienie włókna: minimalne w zakresie 1300~1620nm
 

LC-OTK-4MM50-UNI
LC Security
cena katalogowa: 5.44 zł
cena netto: 3.32
cena brutto: 4.08 zł

LC-OTK-4MM50-UNI

Podstawowe parametry techniczne:
  • Liczba włókien: 4
  • Średnica [mm]: 7
  • Waga [kg]: 53 (na km)
  • Rodzaje włókien: Wielomodowe, OM2 50/125 microm
  • Temperatura pracy [°C]: -30 - 70
 

Kabel komput. UTP Cat5e CABLETECH
cena netto: 0.00
cena brutto: 0.00 zł

Kabel komput. UTP Cat5e CABLETECH


Patch Panel cat. 5e 24 porty
cena netto: 0.00
cena brutto: 0.00 zł

Patch Panel cat. 5e 24 porty

Podstawowe parametry techniczne:
  • Wysokość: 1U
  • Liczba portów: 24
  • Kolor: czarny

Patch Panel 24porty 5e + uchwyt na kable
cena netto: 0.00
cena brutto: 0.00 zł

Patch Panel 24porty 5e + uchwyt na kable

Podstawowe parametry techniczne:
  • Wysokość: 1U
  • Liczba portów: 24
  • Mocowanie: doczołowe do szyn rackowych
  • Kolor: czarny
  • Uchwyt do mocowania kabli: tak

Patch Panel F 24 porty typu F
cena netto: 0.00
cena brutto: 0.00 zł

Patch Panel F 24 porty typu F

Podstawowe parametry techniczne:
  • Wysokość: 1U
  • Złącza: 24, typu F
  • Mocowanie: doczołowe do szyn rackowych
  • Kolor: czarny

Bramka/router VoIP 8level IPG-802
cena netto: 0.00
cena brutto: 0.00 zł

Bramka/router VoIP 8level IPG-802

Podstawowe parametry techniczne:
  • Ethernet: LAN: 1x RJ-45 10/100Mbps WAN: 1x RJ-45 10/100Mbps
  • Porty telefoniczne: 2x FXS
  • Obsługiwane kodeki: G.711a/u, G.723, G.726, G.729A, G.729B
  • Protokoły sieciowe: SIP v1(RFC2543); v2(RFC3261), IP/TCP/UDP/RTP/RTCP, IP/ICMP/ARP/RARP/SNTP, TFTP Client/DHCP Client/PPPoE Client, NAT/DHCP Server/
  • Jakość dźwięku: VAD/CNG/LEC, Packet Loss Compensation, Adaptive Jitter Buffer

Przewód NETSET UTP PE 5e - 1m
cena netto: 0.00
cena brutto: 0.00 zł

Przewód NETSET UTP PE 5e - 1m


Bezprzewodowy punkt dostępowy ULTIAIR 423KC
cena netto: 0.00
cena brutto: 0.00 zł

Bezprzewodowy punkt dostępowy ULTIAIR 423KC


Przejściówka z gniazda BNC na gniazdo BNC.
cena netto: 1.00
cena brutto: 1.23 zł

Przejściówka z gniazda BNC na gniazdo BNC.


 

Przejście gniazdo F - wtyk BNC
cena netto: 1.23
cena brutto: 1.51 zł

Przejście gniazdo F - wtyk BNC


 

Redukcja BNC - RCA
cena netto: 1.67
cena brutto: 2.05 zł

Redukcja BNC - RCA


 

Przejście gniazdo BNC - gniazdo F
cena netto: 1.95
cena brutto: 2.40 zł

Przejście gniazdo BNC - gniazdo F


 

Wtyk BNC na kabel RG-59
cena netto: 1.99
cena brutto: 2.45 zł

Wtyk BNC na kabel RG-59

Podstawowe parametry techniczne:
  • Impedancja [Ohm]: 75
  • Przeznaczenie: Kabel typu RG-59
  • Kolor: srebrny
 

Wtyk BNC na kabel RG-6
cena netto: 1.99
cena brutto: 2.45 zł

Wtyk BNC na kabel RG-6

Podstawowe parametry techniczne:
  • Impedancja [Ohm]: 75
  • Przeznaczenie: Kabel typu RG-6
  • Kolor: srebrny
 

Trójnik BNC, wtyk + 2 x gniazdo BNC
cena netto: 2.37
cena brutto: 2.92 zł

Trójnik BNC, wtyk + 2 x gniazdo BNC