Jesteś tutaj: » » »

LC Security

Kategoria: Światłowody włókno jednomodowe

LC-ULT-8SM-UNI
Cena katalogowa3.73 zł
Cena netto 2.28 zł
Cena brutto 2.80 zł

Do koszyka


Kup na raty 0%
raty od 0.08 zł miesięcznie
Telefon Zamów telefonicznie
+ 48 (22) 298 99 99
Ocena klientów na: 4.98 | 302 ocen
Dodaj opinie o produkcie »


Opis produktu

LC-ULT-8SM-UNI to uniwersalny kabel światłowodowy, przeznaczony do wykorzystania wewnętrznego i zewnętrznego. Centralna tuba kabla mieści w sobie jednomodowe włókna o powłoce 250microm. Tuba została wypełniona żelem pozwalającym na amortyzację światłowodów podczas przemieszczania kabla. Włókna ULT-8SM-UNI wykonane są z aramidów, co podwyższa odporność kabli na uszkodzenia mechaniczne i podgryzanie kabli przez gryzonie.

Kolorystyka ośmiu włókien jednomodowych w LC-ULT-8SM-UNI jest zgodna znormą GB13993.3-2001. Powłoka kabla wykonana jest z LSZH (Low smoke zero halogen), materiału nierozprzestrzeniającego ognia i niewydzielającego substancji toksycznych.

Jednomodowe włókna LC-ULT-8SM-UNI spełniają normę ITU-T G.652.D, co pozwala im na niezawodną pracę w paśmie między 1280 a 1625nm. Dodatkową korzyścią płynącą ze spełniania tego standardu jest optymalizacja włókien podczas transmisji na długości fali 1310nm. Dodatkowe certyfikaty przyznane kablom jednomodowym tej serii to IEC 60793-2-50 i EIA/TIA-FOTP.

LC-ULT-8SM-UNI są uniwersalnymi żelowymi kablami światłowodowymi znajdującymi szerokie zastosowanie w poziomych instalacjach zewnętrznych i wewnętrznych kanalizacji wtórnej. Kable tego rodzaju doskonale nadają się do różnorodnych instalacji w korytach kablowych, dzięki ponadprzeciętnej elastyczności i niewielkim wymiarom. LC-ULT-4SM-UNI używane są często w nowoczesnych serwerowniach, połączeniach między budynkami i systemach najnowszej generacji FTTH i FTTB.

LC-ULT-8SM-UNI składa się ze szklanych włókien umacniających kabel, centralnej tuby wypełnionej amortyzującym przemieszczenia żelem, ośmiu jednomodowych włókien o normie G.652.D i powłoki wykonanej z LSZH. Cena LC-ULT-4SM-UNI dotyczy 1mb kabla.


Parametry techniczne LC-ULT-8SM-UNI

Liczba włókien4
Średnica [mm]6
Waga [kg]40/1000m
Rodzaje włókienJednomodowe, ITU-T G.652.D
Tłumienie włókna0,36 dB/km dla 1310nm; 0;22 dB/km dla 1550nm
Temperatura pracy [°C]-40 - 60
Temperatura instalacji [°C]-20 ~ 70
Długość [m]1
Powłoka włókna250 microm
Odporność na zgniatanie1000N / 100mm
Gwarancja12 miesięcy

Opinie o produkcie

Dla tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii.

Pozostałe produkty z tej kategorii