Jesteś tutaj: »

Warto wiedzieć

GV-MFD110 Geovision

GV-MFD110 Geovision to dyskretna kamera sieicowa IP, która rewelacyjnie sprawdza się w miejscach, w których duży nacisk kładzie się na możliwość prowadzenia dyskretnego nadzoru wideo. Na wyposażeniu kamery IP z serii GV-MFD110 Geovision znajdziemy... więcej »

AXIS M1104 6.0mm

AXIS M1104 6.0mm to wysokiej klasy kamera IP, na której pokładzie znajdziemy szereg ciekawych rozwiązań technologicznych, które pozwalają na stworzenie funkcjonalnego i skutecznego w działaniu systemu nadzoru wideo CCTV IP. Podstawową zaletą użytkową prezentowanego... więcej »

GV-IR LED

GV-IR LED to profesjonalny oświetlacz podczerwieni marki Geovision, który został zaprojektowany z myślą o współpracy z kamerami sieciowymi GV-IPCAM. Prezentowany produkt automatycznie wykrywa tryb pracy Dzień/Noc, dzięki czemu zapewnia prawidłową pracę kamery IP GV-IPCAM zarówno... więcej »

AXIS M3114-R

Megapikselowa kamera IP z serii AXIS M3114-R to wysokiej klasy urządzenie dozorowe, będące niezwykle ciekawą propozycją na budowę systemów monitoringu pojazdów (np. autobusów, tramwajów, pociągów, itp.). Model AXIS M3114-R to kamera kopułkowa o dyskretnej... więcej »

AXIS P1344-E

Kamera megapikselowa IP z serii AXIS P1344-E to produkt, który został optymalnie przystosowany pod kątem pracy w środowisku zewnętrznym. Kamera IP AXIS P1344-E posiada solidną obudowę o zgodności z normą IP66, a także wbudowaną... więcej »

BCS-NVR0804DS-L

BCS-NVR0804DS-L to 8-kanałowy rejestrator sieciowy oferujący bardzo dobre parametry związane z zapisem strumieni wideo z kamer IP. Rejestratory sieciowe z serii BCS-NVR0804DS-L doskonale sprawdzają się w systemach nadzoru wideo CCTV IP, w których jedną z... więcej »