Jesteś tutaj: » »

AXIS M1104 6.0mm

AXIS M1104 6.0mm to wysokiej klasy kamera IP, na której pokładzie znajdziemy szereg ciekawych rozwiązań technologicznych, które pozwalają na stworzenie funkcjonalnego i skutecznego w działaniu systemu nadzoru wideo CCTV IP. Podstawową zaletą użytkową prezentowanego produktu jest możliwość wyświetlania bardzo szczegółowego obrazu kolorowego w rozdzielczości 1 Mpx/ HDTV 720p w kompresji H.264 przy jednoczesnej częstotliwości jego odświeżania na poziomie 30 klatek na sekundę (dla wszystkich dostępnych rozdzielczości obrazu).

Za prawidłową reprodukcję barw oraz obiektów jest odpowiedzialny przetwornik 1/4” RGB CMOS z funkcją progresywnego skanowania, która dzięki zwiększonej ostrości umożliwia poprawne odwzorowanie poruszających się obiektów (eliminacja negatywnego efektu rozmytych krawędzi). Wysoka czułość matrycy na oświetlenie pozwala na prowadzenie stabilnej obserwacji przy minimalnym oświetleniu na poziomie 0.9lux przy F1.8. Dzięki tym wszystkim właściwościom kamera IP z serii AXIS M1104 6.0mm bardzo dobrze się sprawdza w systemach wizyjnych, w których konieczne jest identyfikowanie obserwowanych osób i obiektów. Dodatkową zaletą modelu AXIS M1104 6.0mm jest możliwość wygenerowania wielu strumieni wideo H.264 oraz MJPEG o różnej konfiguracji, dzięki czemu możemy odpowiednio przystosować poziom jakości transmitowanego obrazu do wymagań użytkownika i możliwości systemu.

Dodatkowe właściwości użytkowe megapikselowej kamery IP z serii AXIS M1104 6.0mm:

  • Technologia zasilania Power over Ethernet (bezpośrednio z sieci komputerowej)
  • Bezpieczna praca w sieci IP (wielopoziomowa ochrona hasłem, filtrowanie adresów IP, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnienie IEEE 802.1x)
  • Mechanizm kontroli jakości usług QoS
  • Obsługa protokołu IPv4/IPv6
  • Wsparcie dla systemu wideo AXIS Hosting (AVHS)
  • Obsługa Application Programming Interface (API)
  • Profesjonalne oprogramowanie do zarządzania (AXIS Camera Station)

Zobacz również nasze inne artykuły