Jesteś tutaj: » »

Kamery Dinion IP Bosch

Kamery Dinion IP Bosch to obecnie jedne z najczęściej kupowanych kamer sieciowych. Kamery IP z serii Dinion firmy Bosch łączą w sobie wszystkie najważniejsze dla użytkownika elementy, w tym: najwyższa jakość, funkcjonalność, bezawaryjna praca i atrakcyjna cena.

Kamery Dinion IP Bosch dzięki swoim bardzo korzystnym parametrom pracy z powodzeniem mogą być instalowane w najbardziej wymagających systemach monitoringu IP. Kamery IP Dinion oferują wiele innowacyjnych rozwiązań, których z całą pewnością nie znajdziemy w produktach firm konkurencyjnych.

Unikalne technologie znajdujące się w przemysłowych kamerach IP z serii Dinion IP:

  • technologia Lens Wizard (automatyczne wykrycie i dostosowanie nowego obiektywu),
  • funkcja NightSense (doskonała jakość wytwarzanego obrazu podczas pracy w warunkach nocnych),
  • technologia XF-Dynamic (zwiększa zakres dynamiki i gwarantuje większą przejrzystość i ostrość wytwarzanego obrazu),

Kamery sieciowe z serii Dinion IP zbudowano na bazie nowoczesnego przetwornika obrazu CCD 1/3”, którego zdolność rozdzielcza to 540 linii telewizyjnych. Prezentowane urządzenia doskonale radzą sobie podczas monitoringu w całodobowych systemach telewizji przemysłowej (praca w trybie dzień/noc). Czułość prezentowanych kamer na oświetlenie wynosi 0,08Lx (tryb nocny), 0,59lx (tryb dzienny).Jakość wytwarzanego przez kamery Dinion IP obrazu jest porównywalna z poziomem obrazu w standardzie DVD. Te profesjonalne kamery sieciowe zapewniają transmisję sygnału wideo po sieci IP z prędkością 25/30 klatek na sekundę (PAL/NTSC), co gwarantuje doskonałą jakość transmitowanego materiału wideo. Dinion IP zostały wyposażone w trójstrumieniowe przesyłanie obrazu, co umożliwia jednoczesne przesyłanie aż dwóch strumieni wideo: MPEG4 i JPEG.

Oprócz doskonałej jakości obrazu kamery sieciowe Dinion IP Bosch wyróżniają się także podwyższoną funkcjonalnością. Producent wyposażył je w różne wyjścia wideo, dzięki czemu możemy oglądać obraz na monitorach VGA lub CVBS. Dodatkowo wbudowane złącze BNC pozwala na podłączenie analogowej krosownicy lub rejestratora cyfrowego co w znacznym stopniu ułatwia podgląd i zapis obrazu.

W kamerach sieciowych Dinion IP zastosowano technologię Power over Ethernet (PoE), dzięki czemu mogą być zasilane bezpośrednio z sieci komputerowej, co w znacznym stopniu ułatwia ich instalacje, a także minimalizuje koszty eksploatacji.

Według specjalistów z branży kamery przemysłowe z serii Dinion IP firmy Bosch Security Systems to zdecydowanie najłatwiejsze w instalacji i obsłudze przemysłowe kamery IP dostępne na rynku.


Zobacz również nasze inne artykuły