Jesteś tutaj: » »

Kamery IP Panasonic

W ostatnim czasie jeden z głównych producentów sprzętu elektronicznego firma Panasonic wzbogaciła rynek CCTV o serie nowych kamer sieciowych IP. Kamery IP Panasonic to urządzenia zaprojektowane zarówno z myślą o zwykłych użytkownikach jak i o specjalistach z branży security. W nowej ofercie Panasonic każdy znajdzie kamery IP spełniające jego oczekiwania.

Kamery IP Panasonic są przeznaczone dla osób które chcą dbać o swoje bezpieczeństwo w domu, biurze czy też sklepie. Kamery sieciowe IP Panasonic pozwalają na zabezpieczenie mienia nawet pod nieobecność użytkownika. Nowe kamery sieciowe IP Panasonic mogą być wykorzystywane praktycznie wszędzie. Ze względu na walory techniczne pozwalają na zdalne monitorowanie przez Internet takich obiektów, jak biura, sklepy, kluby, magazyny czy centra handlowe.

Jednym z ciekawszych modeli w nowej ofercie Panasonic jest model BL-C20CE. Kamera IP z serii BL-C20CE jest kamerą bezprzewodową, dzięki czemu możemy ją zamontować w dowolnym miejscu. Bezprzewodowa transmisja sygnału wideo zapewnia wysoki komfort pracy, ponieważ w dowolnym momencie możemy zmienić miejsce montażu kamery.

Fot. Bezprzewodowa kamera sieciowa IP Panasonic w wersji BL-C20CE

Ogromną zaletą bezprzewodowej kamery IP Panasonic z serii BL-C20CE jest obsługa standardu UPnP, dzięki czemu kamera automatycznie dostosowuje się do współpracy z innymi urządzeniami bezprzewodowymi. Z instalacją i obsługą kamery BL-C20CE poradzi sobie nawet osoba, która nigdy wcześniej nie miała styczności z kamerami IP. Kamera obsługuje wszystkie bezprzewodowe sieci WiFi (obsługa standardu 802.11b/g).

BL-C20CE jest również kamerą niezwykle funkcjonalną, mogącą pracować w różnych warunkach oświetleniowych. Jej czułość na światło podczas pracy za dnia wynosi 10-10,000 Lx (w nocy 4-10,000Lx).

Prezentowana, bezprzewodowa kamera sieciowa IP Panasonic pracuje w oparciu o przetwornik obrazu 1/4" 320,000 pixel CMOS. Urządzenie doposażono w cyfrowy zoom, który pozwala na dokonanie aż 10-krotnego zbliżenia. Kompresja obrazu w techniką JPEG. Warto również wspomnieć, że kamera sieciowa IP BL-C20CE posiada wbudowany detektor ruchu, co zdecydowanie wyróżnia ją na tle innych kamer tej kategorii.

Kamery IP Panasonic z serii BL-C20CE to funkcjonalny monitoring IP przy użyciu standardowej przeglądarki internetowej.


Zobacz również nasze inne artykuły