Jesteś tutaj: » »

Kamera obrotowa IP AXIS 215 PTZ

Kamera obrotowa IP AXIS 215 PTZ została zaprojektowana z myślą o profesjonalnym monitoringu wizyjnym CCTV IP. Podstawową cechą użytkową prezentowanej kamery cyfrowej jest wbudowane 12-krotne zbliżenie optyczne i 4-krotne zbliżenie cyfrowe, co w połączeniu pozwala na powiększenie obserwowanej osoby lub przedmiotu nawet o 48 razy.

Kamera obrotowa IP AXIS 215 PTZ

Połączenie funkcji ZOOM z pełnym obrotem 360 stopni i pochyleniem 180 stopni czyni z kamery IP AXIS 215 PTZ niezwykle ciekawą propozycję na prowadzenie dozoru w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz gdy konieczna jest lepsza obserwacja określonych obiektów. Model AXIS 215 PTZ pozwala na zdefiniowanie 20 presetów pozycji, natomiast dzięki funkcjom Auto-Flip oraz E-Flip zapewnia zarówno prawidłową obserwację osób poruszających się w różnych kierunkach, jak i osób, które znalazły się bezpośrednio pod kamerą. Kamery obrotowe IP AXIS 215 PTZ pracują w oparciu o przetwornik 1/4" CCD oferujący obraz w rozdzielczości 4CIF zarówno dla standardu PAL (704x576) z częstotliwością odświeżania 25 kl./s, jak i NTSC (704x480) z częstotliwością 30 kl./s. Kamera zapewnia dwustrumieniowe wideo w formacie MJPEG i MPEG-4. Dostępna jest również wersja do zastosowań zewnętrznych w postaci kamery IP AXIS 215 PTZ-E.

Pozostałe cechy użytkowe kamer obrotowych IP z serii AXIS 215 PTZ:

  • Profesjonalny obiektyw zmienno-ogniskowy 3.8 - 46 mm/F1.6 z funkcją Auto Iris oraz Auto Focus
  • Wbudowana funkcja dzień/noc (monitoring całodobowy)
  • Dwukierunkowa transmisja sygnału fonicznego (monitoring akustyczny) z funkcją detekcji dźwięku
  • Zaawansowane funkcje sieciowe, w tym m.in.: kontrola jakości QoS, obsługa IPv4/IPv6, filtrowanie adresów IP, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnianie IEEE 802.1x
  • Wbudowana funkcja wideo detekcji ruchu

Zobacz również nasze inne artykuły