Jesteś tutaj: » »

Wideoserwery IP GeoVision

Wideoserwery IP GeoVision to specjalistyczne urządzenia, dzięki którym możemy przesyłać sygnał wizyjny z kamer analogowych po sieci IP. Innymi słowy mówiąc, wideoserwery IP to urządzenia, które sprawiają, że zwykła kamera analogowa staje się funkcjonalną kamerą sieciową IP.

GV-Video Server firmy GeoVision to zdecydowanie jedne z najlepszych tego typu urządzeń dostepnych na runku. Główną zaletą video servera GV jest doskonałe połączenie funkcjonalności i wysokiej jakości transmitowanego obrazu.

Prezentowane urządzenie zostało wyposażone w 2 kanały audio/wideo, z których obraz może być przesyłany po sieci IP z maksymalną częstotliwością odświeżania na poziomie 25 kl./s (PAL D1) na każdego kanału. Maksymalna rozdzielczość obrazu 720 x 576 pikseli.

Wideoserwery IP z serii GV-Video Server firmy GeoVision imponują swoją funkcjonalnością. Dzięki obsłudze zarówno sieci przewodowych jak i bezprzewodowych istnieje wiele miejsc zastosowania tego urządzenia. Urządzenie może być instalowane lokalnie lub zdalnie. Ponadto, po podłączeniu odpowiedniego zasilania oraz zewnętrznego dysku za pośrednictwem złącza USB video serwer IP GV-Video Server może pełnić rolę profesjonalnego rejestratora cyfrowego DVR. Urządzenie zostało doposażone w 4 wejścia i wyjścia alarmowe, dzięki czemu idealnie nadaje się do tworzenia kompleksowych systemów bezpieczeństwa.

GV-Video Server firmy GeoVision pozwala na oglądanie obrazu z kamer za pośrednictwem przeglądarki WWW lub telefonu komórkowego GPRS/EDGE/UMTS. Ze względu na swoje bardzo korzystne parametry użytkowe jest doskonałą propozycją na budowę profesjonalnych i wymagających systemów nadzoru wizyjnego.

Schemat przedstawia możliwości video serwera IP z serii GV-Video Server GeoVision

Urządzenie jest w pełni integralne z wszystkimi systemami nadzoru wizyjnego firmy GeoVision.

Funkcjonalność, najwyższa jakość transmisji obrazu, bezawaryjna praca oraz szerokie możliwości zastosowania to wszystko gwarantuje wideoserwer IP GV-Video Server firmy GeoVision.

Podstawowe funkcje prezentowanego urządzenia:

  • zaawansowana detekcja ruchu oraz harmonogram zadań,
  • możliwość sterowania kamerami szybkoobrotowymi PTZ,
  • automatyczne ustalanie adresów IP,
  • filtrowanie adresów IP,
  • dynamiczny DNS,
  • prosta instalacja,
  • obsługa macierzy sieciowych iSCSI,
  • obsługa centralnej stacji monitorowania,
  • obsługa standardów 802.11 b/g.

Zobacz również nasze inne artykuły