Jesteś tutaj: » »

Kamery sieciowe do monitoringu Samsung serii LiteNet

Kamery sieciowe do monitoringu Samsung serii LiteNet

Kamery sieciowe do monitoringu Samsung z serii LiteNet to pokaźna grupa wysokiej klasy urządzeń CCTV IP, które charakteryzuje wysoka funkcjonalność, wszechstronność zastosowania oraz rewelacyjna jakość generowanych obrazów. Wszystkie kamery IP Samsung z serii LiteNet są zgodne ze specyfikacją standardu ONVIF, dzięki czemu mogą współpracować z rozwiązaniami sieciowymi innych producentów.

Kamery sieciowe serii LiteNet kompresują strumienie wideo za pomocą metody H.264 i MJPEG, dzięki czemu pozwalają na jednoczesną transmisję obrazów różniących się jakością i liczbą klatek na sekundę, co z kolei umożliwia ich odpowiednie przystosowanie do potrzeb każdego odbiorcy. Wszystkie kamery IP Samsung z serii LiteNet dostarczają bardzo szczegółowy obraz, który z powodzeniem można wykorzystać w sądzie jako niepodważalny materiał dowodowy.

Najbardziej popularne modele kamer IP z serii LiteNet Samsung:


  • SNB-5001 - kamera stacjonarna o rozdzielczości 1,3 Mpx.
  • SND-5010 - płaska kamera kopułkowa o rozdzielczości 1,3 Mpx.
  • SND-5011 – kamera kopułkowa o rozdzielczości 1,3 Mpx, z obiektywem o stałej ogniskowej równej 3 mm.
  • SND-5061 – kamera kopułkowa o rozdzielczości 1,3 Mpx, z obiektywem typu varifocal, o ogniskowej zmieniającej się w zakresie od 3 mm do 8 mm.
  • SNB-7001 – kamera stacjonarna o rozdzielczości 3 Mpx, pracująca w standardzie Full HD.
  • SND-7011 – kamera kopułkowa o rozdzielczości 3 Mpx, pracująca w standardzie Full HD, z obiektywem o stałej ogniskowej równej 3 mm.
  • SND-7061 – kamera kopułkowa o rozdzielczości 3 Mpx, pracująca w standardzie Full HD, z obiektywem typu varifocal, o ogniskowej zmieniającej się w zakresie od 3 mm do 8 mm.

Kamery IP Samsung LiteNet

Kamery IP do monitoringu wizyjnego LiteNet Samsung mogą współpracować z aplikacją mobilną Samsung Polis, dzięki czemu w każdej chwili można uzyskać zdalny podgląd obrazu za pomocą smartfona lub tabletu. Wszystkie modele posiadają funkcję wykrywania zmian zachodzących jednocześnie w całym polu widzenia kamery, dzięki czemu próby sabotażu, na przykład przez zamalowanie obiektywu farbą lub przez odwrócenie całej kamery przodem do ściany, skutkują wywołaniem alarmu. Na uwagę zasługują także programowalna funkcja detekcji ruchu i maskowania stref prywatnych oraz opcja zasilania kamer metodą PoE (ang. Power over Ethernet). Wybrane modele kamer sieciowych LiteNet Samsung oferują także funkcję automatycznego przełączania z trybu dziennego na tryb nocny i odwrotnie, co znakomicie zwiększa przydatność obrazów generowanych przez te kamery do celów dozorowych. Dodatkowo wszystkie modele są w pełni kompatybilne z bezpłatnym oprogramowaniem NET-i-Viewer oraz mają wielojęzyczne menu użytkownika.


Kamery IP Samsung LiteNet

Ze względu na swoje właściwości użytkowe, kamery IP Samsung LiteNet doskonale sprawdzają się w zaawansowanych systemach nadzoru wideo dla banków, urzędów, hoteli, obiektów użyteczności publicznej, stadionów sportowych, kasyn, szkół, przedsiębiorstw produkcyjnych, lotnisk, magazynów oraz dla wielu innych obiektów, w których konieczne jest szczegółowe rozpoznawanie obserwowanych osób i przedmiotów.


Zobacz również nasze inne artykuły