Jesteś tutaj: » »

Video Server IP Bosch

Video servery IP Bosch z serii VideoJet X to seria urządzeń przeznaczonych do profesjonalnego zastosowania. Według ekspertów z branży security seria VideoJet X jest najlepszą propozycją z tej kategorii produktów CCTV IP. Cechy użytkowe które najlepiej opisują video serwery IP VideoJet X to najwyższa jakość, funkcjonalność i niezawodność.

Dzięki wideoserwerom IP VideoJet X możemy budować profesjonalne systemy monitoringu CCTV w każdym miejscu. Urządzenie pozwala na zmianę zwykłej kamery analogowej na profesjonalną kamerę sieciową IP. Bezpośrednia transmisja wysokiej jakości obrazu za pomocą sieci IP to podstawowa funkcja tego profesjonalnego urządzenia CCTV.

Najwyższa jakość obrazu

VideoJet X to wideoserwer IP, który gwarantuje najwyższej jakości transmisję obrazu po sieci IP. Za pomocą tego urządzenia możemy przesyłać sygnał wizyjny MPEG-4 z pełną prędkością 25 klatek na sekundę w PAL lub 30 klatek na sekundę w NTSC na każdy kanał wizyjny. Maksymalna rozdzielczość obrazu 4CIF dostarcza wielu szczegółów, co czyni obserwację bardziej skuteczną.

Praca w każdych warunkach środowiskowych

Video serwery IP VideoJet X firmy Bosch zostały wyposażone we wzmocnioną obudowę, dzięki czemu mogą bezawaryjnie pracować nawet w najgorszych warunkach środowiskowych. Można je bez obaw stosować w miejscach zarówno zimnych i gorących, ponieważ ich zakres temperatur pracy znajduje się w bardzo szerokim zakresie od -30 do +60 stopni Celsjusza. Seria VideoJet X może efektywnie i bezawaryjnie pracować w miejscach gdzie nie poradzi sobie żadne inne urządzenie tego typu.

Szerokie możliwości zastosowania

Za sprawą odpowiedniej konstrukcji video serwery IP VideoJet X mogą być instalowane zarówno lokalnie jak i zdalnie. Bezawaryjna praca mobilna to przede wszystkim zasługa wysokiej odporności na wibracje. Dodatkowe interfejsy USB umożliwiają przyszłą łączność przez sieci WAN i WLAN w celu sprostania nowym zastosowaniom. Urządzenie oferuje również zapis obrazu, który może odbywać się lokalnie lub zdalnie na macierzach RAID5 za pomocą protokołu iSCSI.

Wbudowana „inteligencja w urządzeniu końcowych”

Prezentowane urządzenia obsługują wiele nowoczesnych technologii, które sprawiają, że system nadzoru wizyjnego budowany na ich bazie cechuje się wysoką „inteligencją”. Oprogramowanie IVMD 1.0 i 2.0 umożliwia zaawansowaną wizyjną analizę zawartości obrazu.

Video servery IP Bosch Security Systems stanowią gwarancję niezawodności, funkcjonalności oraz skutecznej pracy.

Dostępne złącza w video serwerach IP VideoJet X:

  • 1, 2, 4, wejścia wizyjne w zależności od modelu,
  • 2 porty USB,
  • 1 wejście foniczne,
  • 2 porty Ethernet,
  • 1 złącze Compact Flash,
  • 1 złącze SFP,
  • zespół zacisków wejścia alarmowego,
  • zespół zacisków wyjścia przekaźnikowego,
  • zespół zacisków interfejsu szeregowego,
  • zespół zacisków zasilania.

Zobacz również nasze inne artykuły