Jesteś tutaj: » »

Nowości od QNAP - NAS TS-EC879U-RP i TS-879U-RP

Nowości od QNAP - NAS TS-EC879U-RP i TS-879U-RP

Qnap zaprezentował nowe dyski sieciowe. Model TS-EC879U-RP jest potężnym modelem do użytku zgoła innego, niż small-business. Rackowe urządzenie wyposażono w czterordzeniowy procesor Intel Xeon, 4 GB pamięci RAM ECC oraz również cztery porty Gigabit LAN. Jego młodszy brat, TS-879U-RP, posiada na pokładzie procesor Intel Core i3, 2 GB RAM i 2 porty Gigabit LAN.

Obydwa dyski przeznaczone są do montażu rackowego i zajmują przestrzeń 2U. W ośmiu kieszeniach typu hot-swap zainstalować można dyski 3,5" SATA lub 2,5" SSD.

Zarówno TS-879U-RP, jak i TS-EC879U-RP dostarczane są z nadmiarowym zasilaniem i dwoma dodatkowymi portami rozszerzeń. Urządzenia QNAP zapewniają wsparcie dla wszystkich, popularnych w rozwiązaniach biznesowych, protokołów RAID (0, 1, 10, 5, 6, 5+, 6+, 10+, JBOD). W trybach hot-spare dysk, który uległ awarii, jest automatycznie zastępowany zapasowym napędem, by zapewnić ciągłość zapisu i odczytu danych.

Nowości od QNAP z powodzeniem działają w środowiskach Windows, Mac, Linux i Unix oraz zapewniają wsparcie dla cloud storage. Mało tego, certyfikaty potwierdzają zgodność z VMware, XenServer oraz Windows Hyper-V.


Zobacz również nasze inne artykuły